KONST / Litografier / Färglitografi 13385257
nr 1338 5257
Sven X-et Erixson
(1899-1970), Sverige
Färglitografi, Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. "Ljusårssalen Aniara". Signerad, numrerad 168/260. Motivet: 41x48cm
Utrop:
800 kr
Såld:
700 kr
måndag 27 juli 2020
kl 20:30:50
300 kr
350 kr
450 kr
500 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
Sven X-et Erixson
Läs mer om Sven X-et Erixson